Збірку робіт військових журналістів із зони проведення АТО розповсюджують волонтери

Офіцери Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України передали близько двох десятків книжок “Вклоняємось доземно українському солдату” волонтерському об’єднанню “Книжкова сотня”. Це унікальна збірка робіт військових журналістів, які виконували свої професійні обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції. Видання побачило світ завдяки центральному друкованому органу Міністерства оборони України газети “Народна армія”. Книга має кілька розділів, в яких розповідається про живих та загиблих героїв, списки нагороджених учасників АТО. А також листи та вірші, які прийшли на фронт від рідних та близьких наших бійців.

“Це  надзвичайно цікава книга, – зазначила керівник волонтерського об’єднання “Книжкова сотня” Наталка Швагуляк. – Нам дуже не вистачає подібної літератури. Сподіваємось, що незабаром вийде нова книга написана нашими військовими журналістами. І в ній буде ще більше історій про наших героїв”.

Також волонтер висловила сподівання, що книга отримає широку державну підтримку, і буде надрукована значно більшим накладом. Адже, на її думку подібна література має надсилатись разом з підручниками у всі навчальні заклади України.

“З дозволу тимчасово виконуючого обов’язки начальника  Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковника Вадима Бакая ми передамо кілька екземплярів книги до шкільних бібліотек Львова, – продовжила Наталка Швагуляк. – З їх допомогою ми будемо виховувати молодих патріотів України. А інші книги підуть до рук поранених бійців, які зараз перебувають на лікуванні у військових медичних закладах міста Львова”.

Нагадаємо, що “Книжкова сотня” вже рік піклується про те, щоб поранені в АТО бійці лікували не лише фізичні, але й душевні травми. Кількість безкоштовно наданих солдатам книг, журналів та газет вже іде до сотні тисяч.

За матеріалами Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м.Львів)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*