Збір донорської крові в спільноті львівських байкерів

17379928_1399186636810625_176709021_oЛьвівська благодійна організація “МотоДопомога” вперше у Львові організовує збір донорської крові в спільноті львівських байкерів.

Про це повідомили організатори.

Акція відбудеться 29 березня, о 9:00 – 10:00, за адресою вул. Пекарська 65, Львівський обласний центр служби крові.“В міському банку крові є постійний дефіцит донорської крові. Якщо людина потребує переливання крові, то вона сама змушена займатись пошуком донорів. Щоразу, коли стається ДТП з потерпілими середньо і важкої складності, ми організовуємо цільово збір донорської крові для конкретної людини. З такою ж ситуацією стикаються усі хворі, а не лише учасники ДТП” – прокоментував Тарас Стогул, координатор акції, керівник проекту МотоДопомога.

Таким чином байкери сподіваються внести свою лепту у боротьбу з проблемою дефіциту донорської крові у Львові, та, можливо, врятувати кілька життів.

Мотодопомога – це благодійна організація, яка займається безпекою двохколісного транспорту та наданням допомоги постраждалим при ДТП на мото та вело транспорті.

Подробиці можна дізнатись у Тараса Стогула, керівника проекту МотоДопомога, 097 013 66 99

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*