Відбудеться Форум «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»

Сьогодні, 6 вересня, відбудеться Форум «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» – план дій на 2018-2020 рр.».

«Партнерство «Відкритий Уряд» – це багатостороння міжнародна ініціатива, покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Під час роботи Форуму учасники зможуть:

  • дізнатися про пріоритетні напрямки реалізації ініціативи «Партнерства «Відкритий Уряд» (ПВУ), що вже впроваджені в Україні;
  • ознайомитися із заходами, що планується реалізовувати у 2018 -2020 рр.;
  • напрацювати рекомендації щодо поліпшення користування інструментами Відкритого Уряду на місцях.

У Форумі візьмуть участь представники Уряду, Програми ПРООН, а також представники державних структур та ЗМІ, громадські активісти, профільні експерти Львівської, Волинської, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Організатори Форуму – громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» у партнерстві з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з іншими організаціями громадянського суспільства України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*