Завтра у Львові зустрінуться дипломати “Вишеградської четвірки” та України

У четвер, 25 лютого, до Львова приїдуть представники керівного складу зовнішньополітичних відомств Словаччини, Польщі, Чехії та Угорщини. Дипломати країн Вишеградської групи та України зустрінуться, щоб обговорити політичну ситуацію. Цього ж дня заступники міністрів закордонних справ п’яти держав візьмуть участь у “круглому столі” з енергоефективності, який відбудеться у “Львівській політехніці”. У форматі “V4 + Україна” вони говоритимуть про успішний досвід та підтримку реформ.

Про це розповіла директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації Тетяна Шепіленко.

“Візит “Вишеградської четвірки” є дуже важливим не лише для Львівщини, а й України. Адже, окрім політичних питань, йтиметься про досвід, який здобули ці країни у сфері енергетики та реалізації енергоефективних проектів, – зазначила Тетяна Шепіленко. – Знаковим також є те, що цьогоріч у лютому виповнилось 25 років від дня створення Вишеградського об’єднання”.

У рамках візиту 26 лютого про енергозбереження також йтиметься на двосторонньому українсько-словацькому “Ярмарку досвіду”. Зокрема, експерти говоритимуть успішні проекти Словаччини з утеплення будинків, теплопостачання, вуличного освітлення, управління енергоресурсами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*