Завтра у Львові студенти демонструватимуть свої професійні досягнення

У п’ятницю, 6 травня, о 12:00 год. на площі біля пам’ятника Івану Франку у Львові (вул. Університетська, 1) стартує вже традиційне свято професійно-технічних навчальних закладів області “Великодні дзвони – 2016”.

“Наше завдання – ознайомити львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, застосуванні раціональних прийомів праці. Також ми прагнемо підготувати та допомогти учнівській молоді у виборі майбутньої професії”, – розповідає директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук.

У програмі свята відбудуться виставки досягнень технічного та художньо-прикладного спрямування профтехосвіти Львова та області (технічні моделі, комп’ютерна техніка, сільськогосподарський реманент, швейні вироби, образотворче мистецтво, українська народна вишивка), а також товарів широкого вжитку (кулінарія, хлібобулочні вироби, вироби з дерева, лозоплетіння, художнє ковальство).

Запланована й концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів та виступ ансамблю барабанщиць Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова. Окрім цього, відбудеться показ моделей весняно-літньої колекції жіночого одягу.

Взяти участь у святі можуть усі бажаючі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*