Завтра у Львові стартує найбільша книжкова подія року – 23 Форум видавців

Завтра, 15 вересня, у Львові стартує Міжнародний книжковий “Форум видавців” – найбільший український книжковий ярмарок та один з наймасовіших заходів подібного типу в Східній Європі. Головна тема цьогорічного Форуму – “Межі кордонів”. Впродовж чотирьох днів відбудеться близько 1300 різноманітних подій –  презентацій, дискусій, творчих зустрічей, круглих столів, автограф-сесій, публічних інтерв’ю, майстер-класів, лекцій тощо.  Про це та інше йшлось на прес-конференції у середу, 14 вересня.

“Форум видавців – це те, що популяризує нашу країну у світі, висвітлює її з найкращого боку.  Дуже приємно, що організатори охопили окрім культурної та освітньої, ще й соціальну складову. Так, книжковий ярмарок зможуть безкоштовно відвідати особи пільгових категорій, – зазначила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Марія Вагіла. – Саме завдяки Форуму видавців в області діє програма на підтримку книгочитання та українського книговидавця. Так,  у рамках програми наш департамент закупив книги для потреб українського суспільства, для української діаспори та для популяризації української книги на Сході України. Варто також зазначити, що окрім фінансової та організаційної підтримки, обласна адміністрація доклала зусиль, аби посилити заходи безпеки під час Форуму, скоординувавши правоохоронні та силові структури”.

Варто зазначити, що на найбільшій книжковій події року очікують на 50 000 відвідувачів, 363 авторів, перекладачів, літературознавців, тощо. Зокрема учасники прибудуть з 28 країн: Австрії, Білорусі, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Ізраїлю, Італії, Канади, Каталонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, ПАРу, Перу, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції.

Нагадаємо, що основними тематичними заходами цьогорічного форуму є:

– книжковий ярмарок;

– Львівський міжнародний літературний фестиваль;

– благодійна акція для людей літнього віку “Третій вік: задоволення від читання”;

– церемонія вручення премії “Найкраща книга форуму”;

– ніч поезії та музики;

-бібліотечний форум;

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*