Завтра у Львові презентують благодійну виставку світових фотографів

У вівторок, 7 червня, у львівському Палаці мистецтв відкриється фотовиставка благодійного проекту “…Forgotten By World”. Головна мета проекту – збір коштів на лікування дітей зі Сходу України – території, охопленою війною. Про це під час прес-конференції у понеділок, 6 червня, повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Дуже приємно і неабияк важливо, що до акції приєдналися знамениті закордонні фоторепортери, які своїми роботами ілюструють масштаб трагедії, що відбувається зовсім поруч, – зазначив Олег Синютка. – Цією доброю справою ми, з одного боку покажемо світу правду про те, що відбувається сьогодні в Україні, а з іншого – допоможемо багатьом діткам, які сьогодні найбільше потерпіли, і тому найбільше потребують допомоги кожного з нас”.

На заході виставлятимуть фотографії дітей зі сходу України, які народились з важкими патологіями, захворюваннями або постраждали від бойових дій та потребують допомоги. Учасниці та учасники проекту, опинившись у пастці війни, не мають змоги отримати належного лікування. Дехто з них під час обстрілів ледь не загинули і втратили рідних.

Варто зазначити, що на виставці будуть представлені роботи відомих фотографів зі світовим ім’ям, які “бачили” війну в Україні крізь об’єктив фотоапарату. Хоча проект і не зачіпає політику, він покликаний показати Європі наслідки війни для тих, хто не може себе захистити – дітей.

Окрім того, на відкритті виставки у Львові проведуть декілька благодійних акцій. Кожен відвідувач матиме можливість долучитись , придбавши у волонтерів ляльки-мотанки, картини, лотерейні квитки для участі в аукціоні тощо. Всі зібрані кошти підуть на лікування дітей зі світлин виставки.

Львів – перше місто в Україні, що прийматиме фотовиставку. Далі експозиція поїде до Києва та інших європейських містах.

Організаторами фотопроекту виступили  Мачек Монгірд, президент “LambreFoundation”, Конрад Пружинскі – віце -президент Асоціації “Expatria”. Зазначимо також, що подія відбуватиметься під патронатом Львівської обласної державної адміністрації та Посольства України у Польщі.

Виставка триватиме з 7 до 19 червня. Вхід вільний.

Більше інформації на сторінці заходу у мережі facebook: https://www.facebook.com/events/813381488793570/

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*