Завтра у дворику Львівської ОДА відбудеться Форум Партнерства

Форум Партнерства пройде у рамках V Фестивалю Партнерства, який розпочинає свою роботу у Львові у п’ятницю, 2 вересня. Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

У Форумі візьмуть участь офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом зі львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом з питань децентралізації, участі громади у житті міста, промоції регіонів, формування громадського простору, тощо.

Із більш детальною програмою Форуму можна ознайомитись тут.

Розпочнеться Форум у суботу, 3 вересня, о 9:30 год у дворику Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18), а у випадку дощу – у сесійній залі обласної ради (вул. Винниченка, 16).

Також у рамках заходу орієнтовно о 12:15 год голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль підпишуть Виконавчий протокол на 2017 рік до Угоди про міжрегіональне співробітництво між Львівською областю та Підкарпатським воєводством.

Контактна особа: Палько Анастасія, тел. +38 050 370 75 40, anastasiya.palko@gmail.com

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*