Завтра стартує Форум видавців

Цього року на 22 Форумі видавців, який проходитиме з 10 до 13 вересня у Львові, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка почесною грамотою ОДА відзначить видавництво за видання однієї з книг, які були подані на участь в конкурсі “Найкраща книга Форуму 2015”. Назву видавництва та книгу буде озвучено під час урочистої церемонії, яка відбудеться 10 вересня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Про це повідомила директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Галина Гречин під час прес-конференції у середу, 9 вересня.

За її словами, важко переоцінити важливість книжкового форуму для нашого суспільства, тому влада має підтримувати і всіляко допомагати в продовженні цієї хорошої справи. “Наші діти повинні рости не тільки інтелектуально і культурно розвинені, вони повинні зростати українцями, – зазначила Галина Гречин. – А для цього потрібно, щоб вони читали хорошу якісну українську літературу. Без того майданчика, де би збиралися автори, видавці і читачі, розвитку індустрії читання просто не може бути”.

Цьогорічний Форум видавців очікує на щонайменше 1000 учасників – авторів та видавців з 22 країн світу. Заплановано 1428 різноманітних заходів. Традиційно відбудуться Дитячий Форум, фестиваль “Книгоманія”, Літературний фестиваль та Бібліофорум. Також 467 книжок від 87 видавництв номіновано на здобуття премії “Найкраща книга Форуму – 2015”.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*