Завтра стартує додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання

У вівторок, 14 червня, тестуванням з української мови і літератури розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, 16 червня відбудеться тестування з математики, 21 червня – з історії України.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок ЗНО – об 11:00. На вході до пункту тестування необхідно пред’явити сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, та запрошення-перепустку для участі в ЗНО. У разі відсутності одного з вищезазначених документів абітурієнта до пункту тестування не допустять.

Учасникам ЗНО рекомендують мати із собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадують і про те, що результати ЗНО з певного навчального предмета можуть бути анульовані у разі виявлення протягом часу, відведеного на складання тесту, в учасника оцінювання пристроїв та матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*