Завтра назвуть найкращі проекти, які профінансують за кошти ДФРР

У четвер, 24 березня, відбудеться чергове засідання регіональної комісії з попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, які реалізовуватимуться на Львівщині за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

На комісії оголосять перелік переможців, які пропонуватимуться ОДА для фінансування з ДФРР у 2016 році. Відтак відповідний перелік буде скеровано в Мінрегіон для погодження.

Пряму трансляцію засідання можна буде переглянути в інтернеті за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=aJYbH7Zbq9M

Нагадаємо, що прийом документів для участі у відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку завершився ще 1 лютого 2016 року. У конкурсі брали участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування, котрі спрямовані на створення оптимальних умов для сталого розвитку територіальних громад. Оцінка проектів тривала до 20 березня.

Початок заходу о 17:00 год у приміщенні Львівської ОДА (каб 257).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*