Завтра держслужбовців навчатимуть реєстрації в он-лайн системі для грантів ЄС

У п’ятницю, 10 березня, відбудеться семінар-тренінг щодо реєстрації у он-лайн системі PADOR. Учасниками навчань будуть представники структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації. Тренінг відкриє нові можливості для участі у грантових конкурсах від Європейського Союзу.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Навчання допоможе держслужбовцям, котрі є відповідальними за напрямок міжнародної технічної допомоги, дізнатися, як покроково зареєструвати структурні підрозділи в он-лайн системі Pador. Також реєстрація у PADOR необхідна для:

  • Придбання ідентифікаційного номера (EuropeAid ID);
  • Завантаження інформації про організацію, яка буде прийнята до уваги під час оцінки проектної пропозиції (адміністративна і фінансова інформація та попередній досвід);
  • Пошуку можливих партнерів через систему PADOR.

Організатор семінару – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА. За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.: (032) 299-92-88 або на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*