Завершився молодіжний захід «Ніхто не забутий – ніщо не забуто!»

команча0

Упродовж 24-27 липня 2014 року на Сяноччині (території Польщі) відбувався спільний українсько-польський освітньо-виховний табір для дітей та молоді з українських родин, які проживають на території Польщі та молоді Львівщини під гаслом «Ніхто не забутий – ніщо не забуто!». Захід відбувався за активної участі Львівського відділення Всеукраїнського товариства «Україна-Світ», об’єднання Українців у Польщі й фінансової підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Метою табору є співпраця молоді України, представників української етнічної громади у Польщі та польської молоді, популяризація української культури.

Чотирьохденна програма табору була насичена майстер-класами (пташки-мотанки і ангелики-мотанки з сіна, привітальні листівки з квілінгу, розписи пляшок, декоративні рамочки), вікторинами, танцями, цікавими іграми і піснями-забавлянками. Учасники табору ознайомилися з українською культурою і традиціями.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*