Завершився другий етап конкурсу дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій

 

Впродовж 22-23 травня відбувся відкритий захист проектів спрямованих на підтримку вразливих верств населення, розроблених інститутами громадянського суспільства.

На конкурс проектів розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка, у 2018 році  подано 45 конкурсних пропозиції від 26 громадських організацій.

Варто зазначити, що громадська чи благодійна організація могла подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій. Максимально можливий обсяг фінансування окремого проекту 50 тис грн.

У 2018 році на підтримку проектів для надання допомоги вразливим верствам населення обласним бюджетом передбачено 800,5 тис грн.

Також, представникам громадських та благодійних організацій під час зустрічі наголошено на подачі пропозицій до Плану заходів на 2019-2020 роки  з реалізації Стратегії розвитку Львівської області.

Наступне засідання комісії заплановано на 29 травня 2018 року.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*