Завершується оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Львівщини

original-b92857a5cc3133bdbcc0a29c8f3bf7ce

За інформацією головного управління Держземагентства у Львівській області, станом на сьогодні, землевпорядниками Львівщини завершено роботи з проведення коригування нормативної грошової оцінки земель 621-го населеного пункту (97% від потреби). Також фахівцями землевпорядної служби розроблено технічні документації для ще 11-ти  населених пунктів, що очікують затвердження на сесіях місцевих рад.

Нормативна грошова оцінка земель є базою для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду. Ефект від її проведення лише позитивний і для громад, і для бюджетів всіх рівнів.

Протягом минулого 2012 року землевпорядниками проведено нормативну грошову оцінку земель всіх, 1928-ми, населених пунктів Львівської області.

Зазначимо, згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Відповідно, цього року необхідно було оновити цю оцінку у 642 населених пунктах Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*