Завершується конкурс грантів для громадських організацій Львівської області «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

20.03.2018 завершується конкурс грантів для громадських організацій Львівської області «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» (https://goo.gl/WsdWy9), який проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження».

Мета конкурсу: посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

Максимальний розмір гранту: 250 000 грн.
Проекти мають бути спрямовані на активізацію громадського обговорення з зацікавленими сторонами впровадження закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 р. та публічного діалогу з органами влади щодо їх реалізації у Львівській області.
До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:
– статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
– спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).
У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua
Всі деталі конкурсу можна знайти за посиланням: https://goo.gl/WsdWy9
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*