Завдяки пілотній програмі власну справу розпочали ще 5 членів малозабезпечених родин

Наприкінці травня цього року комісія з розгляду бізнес-планів учасників пілотної програми «Рука допомоги», що створена і функціонує при Львівській ОДА, прийняла позитивне рішення щодо надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі на закупівлю обладнання для започаткування власної справи.

Фінансову допомогу нададуть п’ятьом членам малозабезпечених родин і одному суб’єкту господарської діяльності з Бродівського району, який виготовляє бруківку і за скеруванням центру зайнятості працевлаштує на нові робочі місця двох учасників АТО.

Відтак, у Буську з’явиться розсадник декоративних рослин та інтернет-магазин зі збуту квіткової продукції, у Самборі відкриється заклад громадського харчування «Кебаб», у Мостиськах – нова перукарня, у селі Дуб’є Бродівського району – тепличне господарство з вирощування огірків і зелені, а у Бродах – прокат-сервіс світлового звукового музичного обладнання.

Довідково.

У Львівській області реалізовується пілотний проект «Рука допомоги», мета якого – вивести зі стану бідності вимушено переміщених осіб та членів малозабезпечених родин шляхом працевлаштування на постійне або тимчасове місце праці, а також надання їм фінансової допомоги у розмірі 40 прожиткових розмірів (до 70 480 грн) для придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу. Відповідно до внесених до законодавства змін дія експерименту поширюється на суб’єктів господарювання, які створять не менш як два нових робочих місця і працевлаштують на них учасників АТО, переселенців або членів малозабезпечених сімей.

Загалом у січні-травні комісія розглянула бізнес-плани 76 учасників пілоту, у тому числі 2 суб’єктів господарської діяльності. За кошти проекту «Рука допомоги» 53 початкуючих бізнесмени вже придбали необхідне для організації власної справи обладнання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*