«Завдяки Львівській ОДА закупили 3 нові пересувні мобільні вагові комплекси» – заступник міністра інфраструктури Юрій Лавринюк

За інформацією управління Укртрансбезпеки у Львівській області лише з початку 2017 року здійснили 1736 перевірок, виявили 82 порушення габаритно-вагового контролю та нарахували штрафних санкцій на суму 9766, 68 Євро.

Сьогодні нові вагові комплекси уже показали та випробували. Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавринюк зазначив : «Завдяки Львівські ОДА закупили 3 нові пересувні мобільні вагові комплекси. Паралельно зараз державною службою безпеки транспорту оголошено тендер на закупівлю 78 таких комплексів для всієї України.  Лише  на Львівську область передбачено в цьому році більше мільярда гривень на будівництво та ремонт автомобільних доріг , тому нам потрібно паралельно зберігати цілісність цих доріг , щоб не порушувалися вагові норми , для цього вони і є передбачені. Після закупівлі нових мобільних вагових комплексів, ми будемо проводити перерозподіл. Я думаю, що на  Львівську область виділять не менше 5-ти».

За словами директора департаменту дорожнього господарства транспорту та зв’язку ЛОДА Романа Кокотайла, на Львівщині  тепер уже 4 вагові комплекси.

«Ми є передовиками серед інших областей в плані кількості і також сподіваємося на їхню підтримку , що ми отримаємо значну кількість вагових комплексів, які будуть закуплені із державного бюджету. Усі комплекси – це є наш місцевий виробник,який займається своєю профільною діяльність – виготовленням вагових комплексів різних типів : для митниці, аграріїв, дорожнього зважування» – додав Роман Кокотайло.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*