«Завдання децентралізації – забезпечити ефективний місцевий регіональний розвиток», – В’ячеслав Негода на Форумі місцевого розвитку

У Трускавці триває III Форум місцевого розвитку. Актуальні питання регіонального та місцевого розвитку об’єднали понад 400 гостей із України та закордону.

У межах локації «Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності» розглянули кращі регіональні практики у фокусі процесу децентралізації.

«Основне завдання сьогодні – це забезпечити ефективний місцевий регінальний розвиток. Зокрема, це покращення послуг для громадян, створення сприятливого середовища проживання, комфортних умов для громад тощо. Важливо, щоб кожне селище, місто завдяки цим змінам набуло свого унікального обличчя», – наголосив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

Також заступник Міністра зупинився на здобутках децентралізації сьогодні.

«Вже зараз ми можемо говорити про певні результати. Західні експерти стверджують, що ми зробили величезний крок вперед. Для прикладу, у 2014 році в нас на регіональний місцевий розвиток без місцевих бюджетів по всій державі було 500 млн грн. На цей рік ми маємо 37 млрд грн коштів, які спрямовуються на різні програми, зокрема соціально-економічного розвитку, субвенції на підтримку программ ОТГ, розвиток первинної медичної допомоги, інфраструктукри, футбольні поля, нові сучасні ЦНАПи. Ми запускаємо інноваційні технології в Україні», – зазначив В’ячеслав Негода.

Зокрема, презентували кращі практики Харківської області. Серед яких сфера газодобування, промисловість, машинобудування, ІТ-сектор, аграрна промисловість.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*