“Завдання держави – створити рівні умови для навчання та проживання меншин”, – Ірина Геращенко

Сьогодні, 17 вересня, у Львівській ОДА відбулась зустріч  першого заступника голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та учасників Восьмого засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС (ПКА)  із меншинами.

У межах круглого столу присутні порушили питання захисту прав меншин.

“Задача держави дати однакові умови дитині з української родини і дитині з угорської родини отримати блискучу освіту в Україні, у виші, який вона обере, а пізніше отримати хорошу роботу. Новий закон «Про освіту» не порушує прав національних меншин, а розширює права угорських дітей, які будуть конкурентні, знаючи українську мову.  Держава Україна повинна дати усім українським дітям і  дітям ромів,  польської та угорської  спільноти рівні можливості, щоб вивчити державну мову. Ми розглядаємо цей закон як розширення прав дітей”,  – зазначила Ірина Геращенко.

Також перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко наголосила, що держава відкрита до співпраці з меншинами.

“На кожен випадок провокації була жорстка реакція правоохоронних органів. На кожен факт нападу чи неповаги до меншин є реакція і засудження з боку  влади та правоохоронців. Ми дуже відкриті до співпраці з національними меншинами”,- додала Ірина Геращенко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*