Затверджено зміни до показників обласного бюджету на 2016 рік

У вівторок, 31 травня, депутати Львівської обласної ради затвердили на черговій сесії зміни до показників обласного бюджету на 2016 рік. Про це повідомив заступник директора департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Іван Нос.

За словами Івана Носа, у зв’язку зі зміною цін на природний газ для населення збільшать обсяг субвенції з державного бюджету для надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 392,7 млн гривень.

З 1 грудня 2016 року також збільшать розмір прожиткового мінімуму та обсяг субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами  I чи II групи внаслідок психічного розладу. Для цього додатково передбачили 10,5 млн гривень.

У зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року до 1600 гривень (передбачено у бюджеті 1550 гривень) пропонують виділити на оплату праці з нарахуваннями установам обласного підпорядкування більш, ніж 5 млн гривень та збільшити видатки на виплату заробітної плати працівникам ветеринарних лікарень і ветеринарних лабораторій (4,5 млн грн), професійно-технічних навчальних закладів (3,8 млн грн).

Зазгалом обсяг видатків обласного бюджету на реалізацію державних і регіональних галузевих програм запропонували збільшити на 25,4 млн грн. З них 11,1 млн грн – на співфінансування придбання шкільних автобусів у рамках програми розвитку освіти Львівщини (за рахунок залишку коштів освітньої субвенції за 2015 рік), 1,1 млн грн на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО, їх родин та родин Героїв Небесної Сотні, 1,4 млн грн – для надання одноразової грошової допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей в рамках виконання Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області, 7,5 млн грн  для часткової компенсації відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, у рамках реалізації обласної Програми енергозбереження для населення Львівщини, 3 млн грн – на реалізацію програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, 1 млн грн – на виплату заробітної плати працівникам комунального підприємства “Львів-ТБ” у рамках регіональної програми сприяння інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області, 0,1 млн грн – на будівництво водопроводу в с. Керниця Городоцького району в рамках виконання програми “Питна вода”, 0,2 млн грн – на реалізацію програми газифікації населених пунктів Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*