Затверджено новий порядок реєстрації на ЗНО-2015

firtka.if_.ua_

Український центр оцінювання якості освіти затвердив новий порядок реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року. Нові правила оприлюднено на сайті УЦОЯО.

Реєстрація учасників тестування розпочнеться 5 січня і триватиме до 20 лютого та відбуватиметься у три етапи.

На першому етапі абітурієнти повинні сформувати та оформити реєстраційну картку. Для цього на сайті УЦОЯО потрібно зайти на сторінку «Реєстрація-2015» та, ввівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну картку. Оформити документ можна буде самостійно або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації чи загальноосвітнього навчального закладу. Окрім загальних реєстраційних даних, учасник тестування має вказати інформацію про населений пункт, де він перебуватиме у день проведення ЗНО. Ця інформація буде підставою для закріплення учасника за пунктом проведення зовнішнього оцінювання.

На другому етапі реєстрації на ЗНО-2015 потенційний учасник має надіслати до регіонального центру реєстраційні документи. Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів, подаватимуть його до свого загальноосвітнього навчального закладу, а вже школи формуватимуть списки осіб, які проходитимуть ДПА з української мови у формі ЗНО та надсилатимуть їх за адресою регіонального центру, який обслуговує відповідний регіон. Усі інші повинні надіслати реєстраційні документи безпосередньо до регіонального центру своєї області.

Під час третього етапу реєстрації регіональний центр зобов’язаний виготовити та надіслати реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, сертифікат та інформаційний бюлетень. Також для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті центру буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером сертифіката та PIN-кодом.

Сертифікати осіб, які не вкажуть поштову адресу, або перебувають на окупованій території (Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей), зберігатимуться в регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Також документом передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 1 квітня 2015 року.

Зазначимо, що учасники ЗНО-2015 матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів із переліку предметів ЗНО: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови. Тести з української мови і літератури та математики матимуть два рівні складності. Результати ЗНО з української мови і літератури одночасно будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

Також з 2016 року Міністерство освіти і науки України планує проводити державну підсумкову атестацію у школах з усіх предметів у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*