Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема відвідав «Галицьку лігу КВН»

Сьогодні, 6 травня, заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема відвідав Кубок Бібрки «Галицька ліга КВН».

Зуступник міністра звернувся з вітальним словом до молоді, закликаючи усіх молодих людей завжди памятати, що з допомогою гумору можна здолати будь-які непорозуміння, перешкоди та досягти мети.

“Я щиро вдячний сучасній молоді за те, що вона є. Саме така, якою вона є: весела, дотепна, життєрадісна та оптимістична. Для нам важливо підтримувати усі ваші інціативи, адже тільки разом ми зможемо досягти поставленої мети”, – зазначив Олександр Ярема.

Уже 12 років поспіль у Львові відбуваються різного рівня ігри Галицької ліги Клубу Веселих та Найкмітливіших.Такі змагання сприяють об’єднанню студентської молоді різних навчальних закладів, творчому та загальнокультурному розвитку їх учасників. Усі ігри Галицької ліги проводять лише українською мовою, що сприяє популяризації її серед команд із інших областей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*