Заступник голови РДА Оксана Манюх провела засідання Координаційної ради з питань соціального супроводу сімей

24 грудня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Оксани Манюх, відбулося засідання Координаційної ради з питань соціального супроводу сімей,  які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час засідання Оксана Михайлівна зазначила, що захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства. Найважливіше право дитини жити і виховуватися в сім’ї, адже саме вона є основним осередком держави. Захист, допомога і всебічний розвиток дитини – це державна політика, визначена її Главою. Завдання влади на місцях – забезпечувати її виконання у питаннях забезпечення права кожної дитини на життя, здоров’я і повноцінний розвиток у соціально сприятливому середовищі.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доповіла про те, що  на соціальний супровід взято 14 сімей, знято з соціального супроводу 2 сім’ї з позитивним результатом.

Підведені підсумки роботи за 2013 рік: 19 сімей було знято з соціального супроводу з позитивним результатом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*