Заступник голови РДА Оксана Манюх провела нараду з працівниками бібліотек – філіалів району

Сьогодні, 5 грудня, в приміщенні Турківської музичної школи відбулась нарада працівників Турківської централізованої бібліотечної системи під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Оксани Манюх. Також на нараді були присутніми  начальник відділу культури і туризму Володимир Кузьмин,  директор ЦБС Ганна Семків та методисти центральної районної бібілотеки.

Під час наради обговорювались питання про  проведення Всеукраїнського тижня права,  який проходитиме з 9 по 14 грудня 2013 року. Директор бібліотечної системи Ганна Семків у своєму виступі наголосила, що кожна бібліотека району повинна активно прийняти участь у даному заході.

На нараді йшлося також про ознайомлення з матеріалами обласного семінару «Формування позитивного іміджу дитячої бібліотеки», про що доповіла Марія Жавко.

Завідуюча  відділом центральної районної бібліотеки Наталія  Бабич ознайомила присутніх з графіком здачі статистичних звітів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*