Заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції

369852147

Сьогодні, 28 серпня, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

 

  1. Про стан виконання робіт на об’єктах, що здійснюються за рахунок коштів субвенції на соціально-економічних розвиток окремих територій.
  2. Про стан оснащення загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії.
  3. Про стан використання субвенцій у галузі культури.
  4. Про підготовку та відзначення Дня фізичної культури і спорту (9 вересня) та проведення спортивно-масових заходів в рамках Всеукраїнських акцій «Олімпійський день» та «Олімпійський тиждень».

За результатами проведення скайп – наради заступником голови Турківської райдержадміністрації Юрієм Лило було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*