Заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції

369852147

Сьогодні, 21 серпня, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про визначення в РДА осіб відповідальних за залучення та супровід інвестиційних проектів. Про моніторинг питань пов’язаних з веденням підприємницької діяльності та актуалізації баз даних інвестиційних об’єктів і проектів.
  2. Про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища.
  3. Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.
  4. Про проведення заходів з реорганізації лабораторій ветсанекспертизи на ринках.
  5. Про організацію проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».

За результатами проведення скайп – наради заступником голови Турківської райдержадміністрації Юрієм Лило було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*