Заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції

369852147

Сьогодні, 26 березня, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про співфінансування розроблення містобудівної документації та проведення інвентаризації земель на території області.
  2. Про впорядкування роботи пилорам.
  3. Про прoведення заходів з благоустрою та виконання робіт по ремонту доріг.
  4. Про проведення обходів прибудинкових територій у населених пунктах області з метою перевірки стану виконання робіт з благоустрою та вручення приписів на усунення порушень.
  5. Про забезпечення виконання норм законодавства органами місцевого самоврядування 8 районів області в частині визнання неуспадкованих земельних ділянок відумерлою спадщиною.
  6. Про обсяги виділених коштів з місцевих бюджетів на програми підтримки сільського господарства.

За результатами проведення скайп – наради заступником голови Турківської райдержадміністрації Юрієм Лило було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*