Заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило здійснив виїзд в с.Лімна з питань обговорення адміністративно-територіальних реформ

0.019 травня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило здійснив виїзд в с.Лімна з питань обговорення адміністративно-територіальних реформ та створення об’єднаної  громади на базі Лімнянської, Вовченської та Хащівської сільських рад із залученням до цієї громади с. Дністрик-Дубовий Боберківської сільської ради. В обговоренні взяли участь голови сільських рад, директори шкіл, керівники бюджетних установ, закладів та громадські активісти.

В результаті обговорення виникли дві взаємно суперечливі пропозиції, а саме:

  • створити об’єднану громаду з центром в с.Лімна та з центром в с.Вовче. Районною держадміністрацією надано роз’яснення, що громади мають дійти до порозуміння та прийняти узгоджену пропозицію, яка би задовольняла всі сторони і була прийнята шляхом консенсусу.

Було підкреслено, що необхідно  випрацювати такий механізм, який дасть можливість кожному населеному пункту, який буде входити в об’єднану громаду отримати переваги, а не втрати.

Досягнуто домовленості продовжити консультації на більший період часу з метою досягнення узгодженої позиції.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*