Заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції

лого - скайпСьогодні, 3 грудня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1. Про стан роботи з ліквідації нелегальних АГЗС у Львівській області.

2. Про стан розгляду технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється на земельні торги, що перебувають на розгляді в районних радах.

3. Про виконання Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році та її особливості в 2019 році.

4. Про стан захворюваності населення Львівської області на кір.

5. Про стан організації і функціонування інклюзивно-ресурсних центрів області.

6. Про передачу пам’ятних знаків Борцям визвольних змагань на баланс територіальних органів.

7. Про проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2018 року.

За результатами проведення скайп – наради заступником голови Турківської райдержадміністрації Юрієм Лило було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*