Заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило взяв участь у селекторній нараді

Селекторна нарада

Сьогодні, 20 квітня, в приміщенні Турківського райвійськкомату за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила та військового комісара Турківського РВК Руслана Космана  відбулася селекторна нарада, яку проводив обласний військовий комісар з головами районних призовних комісій області.  Обговорено хід проведення призовної кампанії та виконання доведених планових показників. Турківський район був відмічений в числі тих, хто не зриває планову поставку призовників, але поряд з тим, і не дає вищого результату. На даний період часу з Турківщини поповнили лави Української армії 17 юнаків, крім цього ще троє осіб перебувають на обласному збірному пункті, які після проходження обласної комісії також будуть скеровані на службу.

Слід відмітити, що призовна кампанія проходить в напруженому режимі із залученням всіх можливостей Турківського РВК та органів влади, тому що, до кінця призовної кампанії в травні місяці необхідно, щоб 42 юнаки були відправлені до лав Збройних сил України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*