Заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило привітав батьків, учнів та вчителів Красненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів з Днем Знань

430700_304018653046279_316701469_n1 вересня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Турківського району відбулися урочистості, присвячені святу «Першого Дзвоника» та Дню Знань. У День знань заступник голови Турківської районної державної адміністрації  Юрій Лило привітав батьків, учнів та вчителів Красненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів  з цим днем.

Вже традиційно, урочиста лінійка розпочалась Державним гімном України.

З давніх-давен 1 вересня – не просто початок осені. Для багатьох школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято- День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

Майбутні випускники, які востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, тримають за руку маленьких першокласників. Перша вчителька поведе їх у світ знань та науки. Вчителі, всечесні отці та поважні гості свята щиро вітають усіх присутніх з цим днем.

На святі заступник голови районної державної адміністрації  Юрій Лило виступив з привітальним словом. «Освіта і наука є нашою  щоденною  потребою, сенсом, способом нашого життя, державі потрібні освічені люди, адже в цьому її майбутнє» – зазначив  керівник району. Заступник голови райдержадміністрації побажав учням  натхнення та творчості, бути людяними та слухняними і ніколи не зупинятися на досягнутому та не лінуватися, нехай цей рік буде вдалим та результативним для кожного з нас.

По закінченню свята учні та вчителі пішли на свій перший урок у навчальному році.

Знання – це скарб, а вміння вчитися – ключ до нього.

Щасливого навчального року!

Крім свята «Першого дзвоника» в с.Красному сьогодні відбулося відкриття та посвячення пам’ятника борцям за волю України. Даний пам’ятник було збудовано за кошти громади села. В урочистих церемоніях “Першого дзвоника”, Дня знань та посвячення пам’ятника брали участь учасники АТО та контрактники, які на даний період часу проходять службу в лавах Збройних Сил України, та являються  жителями цього села.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*