Участь заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила у форумі «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації»

31 травня-1 червня 2018 року в Івано-Франківській області, в м. Яремче, проходить форум «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації». У Форумі беруть участь представники об’єднаних громад з 4 областей, які мають гірські території, – Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей. Також в даному заході беруть участь  заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило та голова районної ради Володимир Лозюк.

Метою проведення форуму є підготовка проекту урядової комплексної програми розвитку гірських територій України. В документі мають врахувати наявний природний потенціал, можливості людського ресурсу, особливості ведення традиційного способу господарювання та можливості інновацій. Також урядова програма скерована на збереження культурної спадщини, звичаїв і традицій в умовах децентралізації на основі впровадження кращих європейських практик господарювання та секторальних реформ децентралізації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*