Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод ознайомився із роботою Служби у справах дітей

Юрій Холод провів робочу нараду з працівниками Служби у справах дітей Львівської ОДА.

Зокрема заступник разом із працівниками детально поспілкувалися про роботу усіх секторів Служби, серед яких сектор соціально-правового захисту дітей, сектор розвитку сімейних форм виховання та усиновлення, сектор бухгалтерського обліку та звітності, а також з реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей.

Відтак, обговорили основні напрямки діяльності. Це і заходи, спрямовані на покращення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку, а також забезпечення їх змістовного дозвілля, запобігання бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень, сприяння усиновленню, влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей патронатних вихователів, здійснення та ведення наставництва над дітьми, з контролю за додержанням законодавства щодо соціального захисту дітей і запобігання вчиненню дітьми правопорушень та інші.

Особливу увагу в межах зустрічі приділили питанням забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області, а також реалізації реформи деінституціалізації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*