Застосування інноваційних інструментів для управління ресурсами розглянули на Форумі

На Харківщині розпочався Форум з питань місцевого системного розвитку: «Партнерство заради сталого розвитку громад, зміцнення економічного потенціалу на місцях», участь у якому взяли представники Львівщини.

Захід відбувається в рамках Програми місцевого системного розвитку, що фінансується USAID і спрямований на фокусування  розвитку партнерства бізнесу,органів місцевої і державної влади.

До участі у Форумі запрошені директор Регіональної місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та республіки Білорусь СюзанКосінскіФрітц, представники пілотних областей Програми Світового банку “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні” від Львівщини, Миколаївщини, Київщини, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (ОТГ) 6 областей прифронтової зони (Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської областей).

Учасники Форуму мали можливість отримати  інформацію про актуальний стан справ процесу децентралізації в Україні.

Однією з головних тем Форуму було застосування інноваційних інструментів для управління ресурсами на місцевому рівні. Присутні мали можливість обговорити ключові переваги від запровадження передових ГІС технологій для  забезпечення прозорого й ефективного управління ресурсами для подальшого розвитку громад та посилення  місцевого інвестиційного потенціалу.

«На територіїЛьвівщини – є 40 новостворених  ОТГ орієнтовною площею 4,9 тис. км. 2 і для нас можлива участь в проекті  USAID є надзвичайно важливою та цікавою. І навпаки, Львівщина є привабливою  областю для міжнародних проектів. Тому всіляко сприятимемо, аби в наступному проекті USAID з розвитку  ОТГ Львівська область була пілотною територією.  Додаткові інструменти такі, як навчання, обмін позитивним досвідом нададуть переваги та  результат.  Адже, вміння вдало і якісно користуватись повноваженнями на місцях – це відповідальність, від якої залежить економічний ріст, розвиток сільських територій, соціальне забезпечення  населення, а також встановлення нового рівня відносин між керівництвом і мешканцями ОТГ», – зазначила начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна  Борушок.

Форум став платформою для обміну інформацією між представниками ОТГ, міжнародною донорською спільнотою та бізнесом щодо можливих інфраструктурних проектів на місцях, їх типів та інвестиційних ресурсів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*