Заслухано хід виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в районі за 2016 рік

bez-nazvanyya-1На Колегії райдержадміністрації заслухано хід виконання комплексних заходів  боротьби з туберкульозом в районі за 2016 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника головного лікаря з лікувальної роботи Турківської КЦРЛ І.Ю. Нагайка «Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в Турківському районі», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що на протязі 2016 року проводилася певна робота по ранньому виявленню, профілактиці та лікуванню хворих на туберкульоз. Неодноразово проводились засідання координаційної ради по даному питанню в заступника голови районної державної адміністраії Юрія Лила, а також проводились виїзди спеціалістів фтизіатричної служби в населенні пункти району, зокрема у вогнища тубінфекції.

Крім цього, в березні 2016 року було організовано і проведено місячник боротьби з туберкульозом, двічі з початку року інформацію з даного питання висвітлено в районному часописі «Бойківщина»  і один раз лікарем – фтизіатром озвучено в студії радіомовлення «Карпатський гомін».

Зазначено, що у 2016 році зменшилася кількість випадків захворювання всіма формами туберкульозу до 37 проти 44 у 2015 році.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*