Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

112 липня за участю заступника голови Турківської районної державної адміністрації Юрія Лила відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Робоча група розглянула стан справ на території Вовченської, Присліпської, Лімнянської та Хащівської сільських рад.

Було прийнято до уваги інформацію сільських голів про те, що на відповідних територіях в основному ведеться легалізована підприємницька діяльність, проте було звернуто увагу, що в ряді випадків є факти протиправної торгівлі в особистих житлових будинках, а також торгівлі акцизними товарами без відповідної ліцензії та дозволів. За підсумками засідання було дано доручення Турківському відділенню Самбірського МДПІ напрацювати механізм легалізації торговельної діяльності в особистих житлових будинках та звернутися в Турківське відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області для реагування по фактах неправомірного ведення торгівлі акцизними товарами.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*