Засідання оргкомітету з питань проведення Дня Борині 12-14 серпня

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Юрія Лила 11 липня  відбулося засідання оргкомітету з питань проведення Дня Борині 12-14 серпня. На засіданні обговорено програму заходів, зокрема:

12 серпня, п’ятниця – 12.00 год. –
заходи в Боринській МКЛ, присвячені 30 річному ювілею від часу завершення будівництва нового приміщення та початку діяльності закладу.

12 серпня, п’ятниця – 13.00 год. – спортивні заходи на селищному стадіоні – футбольний турнір «Шкіряний м’яч» за участю учнівської молоді селища.

12 серпня, п’ятниця – 17.00 год. –
круглий стіл – захід за участю представників виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування, неурядових громадських організацій з метою обговорення Стратегії розвитку гірських територій – Карпатського регіону Львівщини.

12 серпня, п’ятниця, вечір – відпочинкові заходи організовані НД селища Борині

13 серпня, субота – 10.00 год. – «Свято Хліба» –
розпочнеться на території навчального закладу – Боринського ліцею НПР, згідно народних традицій з піснями, обрядами та примовляннями. Вирушаючи на поле з піснями, вклоняємось землі низенько за те, що вона дала хороший урожай та просимо в Бога благословіння, щоб жнива пройшли добре і весь хліб було зібрано вчасно
Також учасники матимуть можливість побачити театралізовані дійства, присвячені збору врожаю, обмолоту снопів, помелу зерна на борошно грубого помелу жорнами, випічку бездріжджового хліба в печі та святковий концерт.

Під час фестивалю будуть організовані творчі майстерні, де проводитимуться безкоштовні майстер-класи для дітей, також відбуватиметься концертна програма, працюватиме ярмарка.

По закінченню заходів буде запалено святкову ватру, організовано різноманітні забави, танці.

14 серпня, неділя – 13.00 год – фінальні змагання футбольного турніру серед учнівської молоді «Шкіряний м’яч».

14 серпня, неділя – 16.00 год – товариська зустріч між ветеранами футболу селища Борині та міста Турки

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*