Засідання круглого столу “Забезпечення законних прав та інтересів дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та в дитячому будинку сімейного типу”

Сьогодні, 12 червня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Василя Цибака відбулося засідання круглого столу “Забезпечення законних прав та інтересів дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та в дитячому будинку сімейного типу” за участю прийомних батьків та батьків-вихователів, а також представників установ, які працюють з дітьми.

Начальник служби у справах дітей Ірина Стебівка відкрила зустріч словами щирої подяки за нелегку щоденну працю, яку виконують прийомні батьки, батьки – вихователі.

Заступник голови районної державної адміністрації Василь Цибак зазначив, що державна політика щодо захисту прав та інтересів дітей постійно вдосконалюється, однак сімейне виховання дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування залишається пріоритетним. Саме в умовах сім’ї дитина здатна повноцінно рости й розвиватися, отримувати батьківське тепло й любов.

Учасники «круглого столу» обговорили питання підготовки підопічних до самостійного життя.

З батьками було обговорено ряд проблемних питань, шляхи їх вирішення та прийнято рішення про подальшу співпрацю між батьками та структурними підрозділами органами виконавчої влади та поліцією.

На завершення заходу прийомні батьки та батьки-вихователі подякували організаторів зустрічі за отриману змістовну інформацію з питань виховання дітей, захисту їх прав та інтересів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*