Засідання круглого столу, приуроченого Всесвітньому дню боротьби з дитячою працею

Сьогодні, 14 червня, в приміщенні центру зайнятості за участю заступника голови Турківської райдержадміністрації Юрія Лила, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації І. Стебівки, начальника відділу соціальної роботи Турківського РЦСССДМ О. Андрійчин, представника УСЗН М.Крайняковець, директора РЦЗ М.Калинич, відбулося засідання круглого столу, приуроченого Всесвітньому дню боротьби з дитячою працею. Цей  день встановлений Міжнародною організацією праці (МОП), яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Глобальні зусилля до ліквідації найгірших форм дитячої праці сьогодні докладають у багатьох країнах. Під егідою Міжнародної організації праці надається підтримка та допомога дітям, які стали жертвами незаконного використання їхньої праці.

Відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці  від 17.06.1999 № 182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці», ратифікованою Законом України від 05.10.2000 № 2022-III, кожна держава має негайно вживати ефективних заходів щодо забезпечення в терміновому порядку заборони та ліквідації найгірших форм дитячої праці. На засіданні було обговорено ряд важливих питань, встановлено, що дитина може працювати на підприємствах, в сфері обслуговування, сільському господарстві, але щоб завжди було дотримано норми згідно чинного законодавства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*