Засідання координаційної ради з питань сімейної гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

20161206_151611Сьогодні, 6 грудня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено засідання координаційної ради з питань сімейної гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. В засіданні взяли участь директор Турківського РЦСССДМ Володимир Хомин, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, заступник начальника служби-начальник відділу опіки, піклування та усиновлення Марія Лило та  завідувач сектору з обслуговування постраждалих внаслідок на ЧАЕС та сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Крайняковець.

20161206_151623Директор Турківського РЦСССДМ Володимир Хомин зазначив, що їхній структурний підрозділ активно працює в напрямку профілактичної роботи щодо попередження торгівлі людьми. У загальноосвітніх навчальних закладах оформлено стенди з питань торгівлі людьми,розповсюджується роздатковий матеріал щодо попередження торгівлі людьми. Також Володимир Хомин  повідомив, що спеціалістами центру проведено тренінги: «Торгівля людьми – проблема сучасності», «Профілактика насильства в сім‘ї та торгівля людьми».

Заступник начальник служби у справах дітей Марія Лило наголосила, що особлива увага у профілактичній роботі приділяється дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. Доповнила, що з прийомними батьками-вихователями постійно проводиться роз‘яснювальна робота щодо недопущення порушення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, застосування фізичних покарань та з питань протидії торгівлі людьми.

Також службою надано  інформацію про проведені заходи щодо протидії торгівлі дітьми, а саме:

– протягом 11 місяців 2016 року було проведено роз’яснювальну роботу з дітьми внутрішньо переміщених осіб, дітьми-сиротами та іншими категоріями дітей, які потребують соціального захисту, особами, що є їх батьками чи опікунами, безробітними, особами, що мають намір працевлаштуватися за кордоном.

– 16.05.2016 року проведено інформаційно-просвітницьку роботу через засоби масової інформації, з метою підвищення обізнаності населення, особливо дітей, щодо сучасних проявів торгівлі людьми, а також засобів і методів, що використовуються торгівцями людьми.

– 29.11.2016 р. та 30.11.2016 р. в Турківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Боринському професійному ліцеї народних промислів та ремесел  за участю дітей, учнівської та студентської молоді, їх батьків проведено профілактичні і просвітницькі заходи  щодо протидії торгівлі людьми.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*