Засідання Координаційної ради з питань дітей

???????????????????????????????

Сьогодні, 28 вересня, за участі заступника голови Турківської райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей. На порядку денному розглядалися наступні питання:

– про підсумки проведення профілактичного рейду «Урок»;

– про роботу з дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та проведені заходи з сім’ями учасників АТО, в яких проживають неповнолітні діти;

– про підсумки проведення щорічного медичного огляду дітей шкільного віку  на 2017-2018 навчальний рік;

– про стан злочинності серед неповнолітніх та проведені з ними профілактичні заходи та їхніми батьками.

Активну участь в обговоренні проблемних питань прийняли заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Стебівка, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут.
За результатами засідання координаційної ради прийнято конкретні рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей та активізацію роботи з дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та проведені заходи з сім’ями учасників АТО, в яких проживають неповнолітні діти.

???????????????????????????????

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*