Засідання координаційної ради по протидії торгівлі людьми та насильства в сім’ї

???????????????????????????????

З метою посилення механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в районі сьогодні6 жовтня, за ініціативи управління соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила було проведено засідання координаційної ради по протидії торгівлі людьми та насильства в сім’ї . Учасниками стали спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Турківської КЦРЛ.

DSCN8597

???????????????????????????????

Програма зустрічі включала в себе: про затвердження плану заходів до 18 жовтня 2017 року (європейський день боротьби проти торгівлі людьми) та подано на розгляд координаційної ради проект районної Програми сімейної та гендерної політики, попередження насильства сім’ї та протидія людьми на 2017-2020 роки.

По закінченні наради було вирішено продовжити роботу щодо налагодження співпраці по роботі з протидії торгівлі людьми та виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми та залучення громадськості до цієї справи та затвердити план заходів до 18 жовтня 2017 року (європейський день боротьби проти торгівлі людьми).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*