Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

???????????????????????????????

6 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА.  На порядку денному було розглянуто 4 питання, а саме:

– розгляд заяви від 02.02.2018 року  про надання дозволу від імені малолітніх дітей на  отримання грошової  компенсації для отримання житлового приміщення членами сім’ї військовослужбовця.  Членів комісії ознайомили з постановою Кабінету Міністрів України № 728 від 02.09.2015 року «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян». В даному зверненні права дітей не порушуються. Вирішили заяву від 16.01.2018 року задовольнити та надати дозвіл від імені малолітніх дітей на отримання грошової компенсації для отримання житлового приміщення членами сім’ї військовослужбовця.

– розгляд питання про постановку на облік сім’ю як кандидатів у прийомні батьки. Громадяни пройшли курс підготовки кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки – вихователі з 15 до 19 травня 2017 року у Львівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Члени комісії розглянули рекомендацію директора Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, де зазначено, що сім’ я може взяти на виховання до трьох дітей, та розглянули всі документи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 565 від 26.04.2002 року. Вирішили поставити на облік сім’ю, як кандидат в прийомні батьки.

– розгляд питання про позбавлення батьківських прав  жительки с.Шандровець Турківського району відносно її трьох  малолітніх дітей, 2016 р.н.,  2013 р.н. та 2017 р.н.  Дана сім’ я перебувала під супроводом в РЦСССДМ та була знята з негативним результатом. Відповідно до рішення комісії з питань захисту прав дитини від 27.04.2017р. дану сім’ю було взято на профілактичний облік в службу у справах дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських прав. Протягом 2017 року матір неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за ст.184 ч.1, 183 ч.1, та 127 ч.1КУпАП. Працівниками служби у справах дітей, РЦСССДМ, дільничного інспектора Турківського відділення поліції Самбірського відділу  поліції М.Гацька в присутності голови Шандровецької сільської ради Д.Попіля, патронатної медсестри Г.Глинявчак неодноразово були здійснені візити в їхню сім’ю з метою налагодження стосунків в сім’ї та недопущення вилучення дітей з сім’ї. Під час чергового обстеження умов проживання 26.01.2018 року співжитель вчинив сварку з співмешканкою, вигнав її з будинку, сам з дітьми залишився в будинку. Нами було залагоджено в сім’ї конфлікт. За сприяння сільського голови с.Шандровець, мама погодилася їхати з дітьми  до Турківського дитячого відділення на медичне обстеження. Після повернення додому матері з дітьми відбулася чергова сварка. На засіданні комісії дідусь просив щоб не вилучати дітей з сім’ї та повідомив, що невістка з сином уже не вживають алкогольні напої протягом 5 днів. Члени комісії прийняли рішення. Вразі виникнення чергових сварок, що загрожують життю та здоров’ю дітей, службі у справах дітей вилучити з сім’ї дітей без їх позбавлення.

– перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, а саме : затвердити індивідуальні плани на 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 дитину, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Члени комісії індивідуально розглянули індивідуальні плани і затвердили.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*