Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

98763258

13 липня за участю заступника голови районної державної адміністрації Лило Ю.Д. відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА.  На порядку денному було розглянуто 3 питання.

Розгляд заяви громадян м.Турки  від 12.07.2017 р  про взяття їх на облік як кандидатів для створення прийомної сім’ї. Дане питання обговорили та вирішили рекомендувати кандидатам покращити матеріальний стан своєї сім’ї та розглянути заяву на черговому засіданні Комісії.

Питання про доцільність  позбавлення  батьківських прав жительку с.Ільник Турківського району Львівської області відносно її шести малолітніх  дітей. У зв’язку з ухиленням від виконання батьківських обов’язків. Члени комісії прийняли рішення звернутися до Турківського районного суду з позовною заявою щодо доцільності  позбавлення  матері батьківських прав.

Перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Затвердили індивідуальні плани.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*