Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Без названияСьогодні, 23 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі членів комісії відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській райдержадміністрації.  На порядку денному було розглянуто 5 питань, а саме:

1.Розгляд заяви від 18.12.2016 року неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування,  про припинення піклування. Дане питання члени комісії обговорили  і вирішили не припиняти опіку над дитиною.

2.Розгляд листа Технологічного коледжу Національного університету  «Львівська політехніка» від 14.02.2017року № 52 про надання дозволу на відрахування неповнолітньої студентки коледжу, яка навчається за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» за власним бажанням та невиконанням навчального плану. Вирішили дане клопотання  задовольнити.

  1. Розгляд питання про зняття сімей з соціального супроводу районним центром соціальних служб для сім’ї дітей, та молоді з негативним результатом. Розглянули клопотання районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді від 22.02.2017року  про 4 сім’ї, які були зняті з негативним результатом із соціального супроводу. Про дані сім’ї  почергово обговорили і вирішили взяти їх на профілактичний облік як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

4.Розгляд питання про постановку на профілактичний облік однієї сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах.  Про дану сім’ю доповіла начальник служби у справах дітей Ірина Стебівка. Комісією вирішено поставити на профілактичний облік як таку, що опинилася у складних життєвих обставинах.

5.Перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме :  провести повторний перегляд на 5 дітей, позбавлених батьківського піклування.  Провели черговий  перегляд індивідуальних планів і затвердили.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*