Засідання комісії з питань захисту прав дітей

images11 липня  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при Турківській райдержадміністрації.  На порядку денному розглянуто 2 питання, а саме:

1. Розгляд позовної заяви про позбавлення батьків батьківських прав відносно двох малолітніх дітей. Начальник служби у справах дітей Ірина Стебівка – ознайомила членів комісії з позовною заявою та розповіла про дану сім’ю.  Відповідачі не займаються  вихованням  дітей,  часто  зловживають алкогольними  напоями,  ведуть  аморальний  спосіб  життя,  залишаючи  дітей  на тривалий  час без догляду Неодноразово відповідачів  було попереджено  про наслідки  безвідповідального ставлення до дітей. Соціальну допомогу,  яку отримують відповідачі на дітей, витрачають не за призначенням.  Спеціалістами  служби у справах дітей  та служби РЦСССДМ неодноразово проведено обстеження житлово-побутових умов За спільною згодою, в присутності представників   сільської ради, соціальних працівників та поліції дітей було передано на тимчасове виховання в сім’ю родички, яка виявила бажання стати потенційним опікуном, в разі отримання дітей статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Враховуючи  те, що відповідачі  ухиляються  від  батьківських обов’язків Турківська  районна   державна  адміністрація  надала  висновок  від 11.07.2016 року про  доцільність  позбавлення батьків батьківських  прав.

 

На засіданні комісії вирішили службі у справах дітей подати позов в Турківський районний суд про  позбавлення батьків батьківських прав та стягувати з батьків щомісячно аліменти  у розмірі  400 гривень на користь кожної дитини з дня подачі заяви і до повноліття  дітей.

 2.Перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме : затвердити  на 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та провести повторний перегляд на 13 дітей – сиріт  дітей, позбавлених батьківського піклування.

Плани розглянули та затвердили.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*