Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

bez-nazvanyyaСьогодні, 22 грудня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі членів комісії проведено  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядок денний винесено питання щодо організації безпечного святкування мешканцями району Нового Року та Різдва Христового. За результатами розгляду питання порядку денного  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,

ВИРІШИЛИ:

 1. 1. Сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації (М.Павлович)  сформувати перелік місць та об’єктів проведення масових заходів у святкові дні зимового періоду, а саме де планується проведення масових заходів, масштабних святкувань в період Новорічних та Різдвяних святкувань.
 2. 2. РС ДСНС України у Львівській області (М.Мірошкіна), в.о. начальника управління держпродспоживслужби у Турківському районі (В.Зубрицький), відділ економіки і торгівлі райдержадміністрації (Т.Курус), підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації щодо здійснення фахівцями РС Головного управління ДСНС України у Львівській області, Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, працівниками райдержадміністрації спільних перевірок місць та об’єктів проведення масових заходів під час святкування мешканцями району Нового Року та Різдва Христового.
 3. 3. Створеним робочим групам розпочати роботу щодо проведення спільних перевірок закладів, де планується проведення масових заходів, масштабних святкувань в період Новорічних та Різдвяних свят. Під час перевірок з керівниками та працівниками визначених об’єктів провести додаткові протипожежні інструктажі, а також вручити їм під розпис відповідні пам’ятки.
 4. 4. Керівникам підприємств, установ та організацій, в яких передбачається проведення святкувань в період Новорічних та Різдвяних свят:
 5. 4.1. Вжити дієвих заходів для забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки.
 6. 4.2. Під час організації і проведення масових заходів (концертів, спортивних змагань, вечірок, святкових зібрань, ярмарок, презентацій, розпродажів, виставок, ділових зустрічей, прийоми, фуршетів, банкетів, ювілеїв, інші подібних заходів) заборонити заповнення приміщень людьми понад встановлену норму, зменшувати ширину проходів між рядами, встановлення в проходах додаткових посадкових місць, повне відключення під час спектаклів або вистав світла, проведення вогневих, фарбувальних та інших пожежо-і вибухонебезпечних робіт, використання свічок,  бенгальських вогнів, відкритого вогню, феєрверків, а також включення в програму (сценарії) номерів (вистав) з використанням вогневих ефектів і паління.
 7. 4.3 Підпорядковані об’єкти забезпечити первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) відповідно до вимог чинного законодавства та розмістити їх на видних і легкодоступних місцях.
 8. 4.4. Вжити необхідних та невідкладних протипожежних заходів щодо усунень виявлених недоліків, які можуть стати прямими причинами виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій.
 9. 4.5. Для швидкого реагування на можливі загоряння чи пожежі під час проведення святкувань Новорічних та Різдвяних свят організувати чергування членів місцевої відомчої пожежної охорони, членів пожежних дружин та інших добровільних формувань на підпорядкованих об’єктах.
 10. 4.6. Забезпечити дотримання вимог Правил пожежної безпеки в Україні під час проведення масових заходів.
 11. 5. РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (С.Мірошкіна):
 12. 5.1. Організувати взаємодію із територіальними і місцевими органами влади, підрозділами Головного управління Національної поліції у Львівській області, на випадок виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій у святкові дні зимового періоду.
 13. 5.2. Проводити роз’яснювальну роботу з підприємцями, які займаються реалізацією піротехнічної продукції (супермаркети, ринки, автовокзали тощо). Під час проведення зазначеної роботи вручати пам’ятки “Про Правила користування піротехнічними виробами”.
 14. 6. Контроль за виконанням рішення засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти у межах власної компетенції на РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (С. Мірошкіна) та сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації (М.Павлович).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*