Засідання комісії з питань харчування учнів у школах району

Без названия

У понеділок, 19 червня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено засідання комісії з питань харчування учнів у школах району. В роботі комісії взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська, директор Турківського РЦСССДМ Володимир Хомин, начальник фінансового управління Володимир Юсипович, заступник голови Громадської ради при Турківській РДА, учасник АТО Микола Коноваленко. Обговорено питання харчування учнів в закладах освіти району в першій половині 2017 року. Наталія Гошівська проінформувала присутніх про те, що право на безоплатне харчування в школах мають діти 1-4 класів, батьки яких відносяться до категорії малозабезпечених і отримують соціальну допомогу, а також діти учасників АТО з 1 по 11 класи. На ці цілі з місцевого бюджету було передбачено 800 тис.грн. з розрахунку 12 грн. на 1-го учня. В кошти 12 гривень входять всі сукупні видатки підприємців, які здійснюють харчування у шкільному закладі, а саме: заробітна плата, податки, орендна плата, плата за електроенергію, транспортні видатки та закупівля продуктів харчування. В зв’язку з тим, що було піднято мінімальну заробітну плату до рівня 3200 грн. багато хто з підприємців, які займаються харчуванням у школах почали давати відмови у наданні такої послуги мотивуючи це своєю збитковістю. В більшості шкіл району середньо арифметична кількість дітей, які харчуються не перевищує 12-14 осіб, що у свою чергу також має негативний результат.

Вирішили й надалі проводити роботу з підприємцями щодо продовження ними підприємницької діяльності харчування дітей у школах, а також звернутися у Турківську районну раду про виділення додаткових асигнувань на оплату харчування дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*