Засідання  комісії з питань детінізації заробітної плати

Сьогодні, 27 червня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського проведено засідання  комісії з питань детінізації заробітної плати.  Зокрема розглянуто питання щодо заходів з підвищення рівня заробітної плати на підприємствах району. Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області та таких, які знаходяться в зоні ризику.
На засіданні заслухано 8 суб’єктів підприємницької діяльності району, які за даними фіскальної служби, виплачували працівникам заробітну плату в розмірі меншому, ніж затверджений державою мінімальний рівень та ті, що мінімізують заробітну плату (3723 грн -4000 грн).
З суб’єктами підприємницької діяльності – підприємцями проведено роз’яснювальну роботу і попереджено про відповідальність за недотримання вимог чинного законодавства у частині виплати мінімального рівня заробітної плати.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*